OrHaN BuDaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrHaN BuDaK

hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
"Bu maçı hak ettik" Vote_lcap"Bu maçı hak ettik" I_voting_bar"Bu maçı hak ettik" Vote_rcap 
DevilGame
"Bu maçı hak ettik" Vote_lcap"Bu maçı hak ettik" I_voting_bar"Bu maçı hak ettik" Vote_rcap 
mafia11
DiAbLoQ_13
is_for_you
♫ hesap ♫
dilokullari1
darkboy29
degauss1634
xPbacklink
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bonacure ürünleri
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2015 12:32 am tarafından is_for_you

» Kerastase Saç Bakım ürünleri
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimePaz Ara. 06, 2015 3:42 pm tarafından is_for_you

» Nashi Argan Yağı
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2015 6:01 pm tarafından is_for_you

» Bioderme Güneş Kremi
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2015 12:05 am tarafından is_for_you

» Avene Güneş Kremi
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2015 11:58 pm tarafından is_for_you

» istanbul Ortodonti Merkezi
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2015 3:43 pm tarafından is_for_you

» İstanbul’un Doğal Güzellikleri
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2015 10:22 pm tarafından is_for_you

» Reklam Kayseri
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 1:27 pm tarafından dilokullari1

» Ayakkabı
"Bu maçı hak ettik" Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 12:43 pm tarafından dilokullari1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

"Bu maçı hak ettik"

YazarMesaj
Admin
admin
admin

Rep Puan :
"Bu maçı hak ettik" Left_bar_bleue999 / 100999 / 100"Bu maçı hak ettik" Right_bar_bleue

Ruh Halim : "Bu maçı hak ettik" Asik10
tuttuğu takım : "Bu maçı hak ettik" D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Madalyalar : "Bu maçı hak ettik" 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
"Bu maçı hak ettik" Left_bar_bleue1000/1000"Bu maçı hak ettik" Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
"Bu maçı hak ettik" Left_bar_bleue1000/1000"Bu maçı hak ettik" Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Aktiflik:
"Bu maçı hak ettik" Empty
MesajKonu: "Bu maçı hak ettik"   "Bu maçı hak ettik" Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 5:57 pm

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, takımının Olympiakos karşısında ortaya koyduğu futbol ve mücadeleden memnun olduğunu, ancak uzatma dakikalarda beraberliğe razı olabilecek şekilde kalelerinde tehlike yaşadıklarını söyledi.

Skibbe, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, takımının bugünkü mücadelesinden memnun olduğunu belirterek, ''90 dakika boyunca iyi bir mücadele gösterdik, gol pozisyonları bulduk. Daha erken dakikalarda oyunu kendi lehimize kesin olarak bitiriyor olmamız gerekirdi'' dedi.

İkinci golü bulamadıklarını dile getiren Alman çalıştırıcı, ''Bu nedenle uzatma bölümünde 2 tehlikeli top geldi. Belki de 1 puana razı olmak durumunda kalabilirdik. Çok pozisyon bulduk, o yüzden takımın gösterdiği oyundan memnun olabiliriz. Bugün Olympiakos'a oynayacak alan vermedik. Bugün daha iyi bir takımdık. Bu maçı hak ettik'' ifadesini kullandı.

Kovacevic'in ilk 11'de oynamamasının kendileri açısından sevindirici olduğunu anlatan Skibbe, rakibin, savunmaya yönelik futbolu nedeniyle bu şekilde bir ilk 11 ile sahaya çıkmış olabileceğini dile getirdi.

Skibbe, gol vuruşlarında bir şeyler yapmaları gerektiğini, çünkü bu kadar pozisyon bulup kaçırmalarının, kendileri için iyi olmadığını belirtti.

-''KADIKÖY'DEKİ İLK MAÇIMIZ FENERBAHÇE İLE''-

UEFA Kupası'nda, Kadıköy'de oynanacak final karşılaşmasıyla ilgili bir soruya Skibbe, şu yanıtı verdi:

''Son iki maç iyi oynadık. Bizim seyircilerimizin bundan mutlu olması normal, ancak Kadıköy'deki final maçına daha çok var ve çok zorlu takımlar bizi bekliyor. Her şeyden önce, önümüzdeki rakiplerimize iyi konsantre olmamız gerekiyor. İlk düşüncemiz bu olmalı. Kadıköy'de galip gelmek istediğimiz ilk maç, 3 hafta sonraki Fenerbahçe maçı.''

-''ARAGONES VE SAĞLAM İYİ ANTRENÖR''-

Skibbe, bir soru üzerine, Luis Aragones'i uzun yıllardır tanıdığını dile getirerek, ''Kendisini iyi bir antrenör olarak biliyorum. Ertuğrul Sağlam'ı da aynı şekilde düşünüyorum. Herkes en iyisini vermeye çalışıyor, ama başarı, iyi sonuçlar elde edilirse gelir'' dedi.

Zor dönemlerde yönetim kurulundan gerekli desteği aldığını da kaydeden Alman çalıştırıcı, ''Tabii ki yönetimden, kulübümüzden gereken desteği aldım, ama antrenörler, sırf alınan skorlarla değerlendirilmemeli. Bu sorunla sırf ben değil, profesyonel bütün teknik direktörler uğraşıyor'' şeklinde konuştu.
https://paylasalim.canadian-forum.com

"Bu maçı hak ettik"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "5-2 olsa ne yazar..."
» "Kırmızı kart ölümcül bir hata"
» "Hedefimize doğru gidiyoruz"
» Murat: "Gol benim hatamdı"
» "Lider dönmek istiyoruz"