OrHaN BuDaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrHaN BuDaK

hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
ceza'dan sıcak haberler Vote_lcapceza'dan sıcak haberler I_voting_barceza'dan sıcak haberler Vote_rcap 
DevilGame
ceza'dan sıcak haberler Vote_lcapceza'dan sıcak haberler I_voting_barceza'dan sıcak haberler Vote_rcap 
mafia11
DiAbLoQ_13
is_for_you
♫ hesap ♫
dilokullari1
darkboy29
degauss1634
xPbacklink
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bonacure ürünleri
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2015 12:32 am tarafından is_for_you

» Kerastase Saç Bakım ürünleri
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePaz Ara. 06, 2015 3:42 pm tarafından is_for_you

» Nashi Argan Yağı
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2015 6:01 pm tarafından is_for_you

» Bioderme Güneş Kremi
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2015 12:05 am tarafından is_for_you

» Avene Güneş Kremi
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2015 11:58 pm tarafından is_for_you

» istanbul Ortodonti Merkezi
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2015 3:43 pm tarafından is_for_you

» İstanbul’un Doğal Güzellikleri
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2015 10:22 pm tarafından is_for_you

» Reklam Kayseri
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 1:27 pm tarafından dilokullari1

» Ayakkabı
ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 12:43 pm tarafından dilokullari1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

ceza'dan sıcak haberler

YazarMesaj
Admin
admin
admin

Rep Puan :
ceza'dan sıcak haberler Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ceza'dan sıcak haberler Right_bar_bleue

Ruh Halim : ceza'dan sıcak haberler Asik10
tuttuğu takım : ceza'dan sıcak haberler D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Madalyalar : ceza'dan sıcak haberler 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
ceza'dan sıcak haberler Left_bar_bleue1000/1000ceza'dan sıcak haberler Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
ceza'dan sıcak haberler Left_bar_bleue1000/1000ceza'dan sıcak haberler Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Aktiflik:
ceza'dan sıcak haberler Empty
MesajKonu: ceza'dan sıcak haberler   ceza'dan sıcak haberler Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 8:32 am

arkadaşlar az önce "ceza-kıbrıs" konseri bitti ve ceza ile ayak üstü kuliste muhabbet etme imkanı buldum ve inanılmaz haberler aldım...

hangi birisinden başliym bilmiyorum ama hızlı hızlı geçiyorum üzerlerinden sonra pekiştiririz.

1. ve bomba haber "Ceza Feat. D-12" evet evet yanlış duymadınız eminemin kankalarından oluşan grup D-12 ile ceza nın feati bekliyormuş bizi, ceza ya dönüp "abi tebrikler d-12 ile feat atıyomuşun " dediğimde bana cevabı "attım bile " şeklinde oldu apışıp kaldım valla. haala daha inanamıyorum imkansız geliyo...

2. si ise yakında killa ile olan ortak albümleri çıkıyomuş en sonunda piyasaya.

3. sü ayben ile olan klipleri korkun bizden için, "1 hafta içinde yayınlanır" diyolar

ve ve son bomba ise, ceza nın solo albümü hakkında, ceza nın menejerinin dediğine göre "ocak-şubat " ayı gibi ceza nın solo albümü piyasada hobaaa

dediğim gibi bu bilgileri direk ilk isimden öğrendim, ceza dan artık inanıp inanmamak size kalmış, resim falan da var tabi cezayla da şimdi reklama gerek yok umarım beni yememişlerdir topluca kulis olarak xD
https://paylasalim.canadian-forum.com

ceza'dan sıcak haberler
1 sayfadaki 1 sayfası