OrHaN BuDaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrHaN BuDaK

hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
farklı msn nickleri Vote_lcapfarklı msn nickleri I_voting_barfarklı msn nickleri Vote_rcap 
DevilGame
farklı msn nickleri Vote_lcapfarklı msn nickleri I_voting_barfarklı msn nickleri Vote_rcap 
mafia11
DiAbLoQ_13
is_for_you
♫ hesap ♫
dilokullari1
darkboy29
degauss1634
xPbacklink
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bonacure ürünleri
farklı msn nickleri Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2015 12:32 am tarafından is_for_you

» Kerastase Saç Bakım ürünleri
farklı msn nickleri Icon_minitimePaz Ara. 06, 2015 3:42 pm tarafından is_for_you

» Nashi Argan Yağı
farklı msn nickleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2015 6:01 pm tarafından is_for_you

» Bioderme Güneş Kremi
farklı msn nickleri Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2015 12:05 am tarafından is_for_you

» Avene Güneş Kremi
farklı msn nickleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2015 11:58 pm tarafından is_for_you

» istanbul Ortodonti Merkezi
farklı msn nickleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2015 3:43 pm tarafından is_for_you

» İstanbul’un Doğal Güzellikleri
farklı msn nickleri Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2015 10:22 pm tarafından is_for_you

» Reklam Kayseri
farklı msn nickleri Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 1:27 pm tarafından dilokullari1

» Ayakkabı
farklı msn nickleri Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 12:43 pm tarafından dilokullari1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

farklı msn nickleri

YazarMesaj
Admin
admin
admin

Rep Puan :
farklı msn nickleri Left_bar_bleue999 / 100999 / 100farklı msn nickleri Right_bar_bleue

Ruh Halim : farklı msn nickleri Asik10
tuttuğu takım : farklı msn nickleri D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Madalyalar : farklı msn nickleri 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

Rep Sistemi
Başarı Puanı:
farklı msn nickleri Left_bar_bleue1000/1000farklı msn nickleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
farklı msn nickleri Left_bar_bleue1000/1000farklı msn nickleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Aktiflik:
farklı msn nickleri Empty
MesajKonu: farklı msn nickleri   farklı msn nickleri Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:05 pm

Aşagıdaki msn nickleri gerçekten çok kaliteli vede farkli msn nicklerinden: işte son derece güzel msn nickleri. Msn messenger nick arşivimiz:

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa...

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!!

SöZLéRŋ çq aCıTıy0r öLüoRmm...!!

KaLßimi YaLaŋ A$qLa DoLdяmaYa méRaqLı déiLm..!!

RaSt qéLdiim Tüm İnSanLaR Sŋi ßŋa aŋLatяLaR..

KaLßimdé Sna Yér yoq ßnm KaLßm ShnSn!!
Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!
Sénn aRqanDn aqLaMam Snn İçiN öLüRm..!!

qéç YaTTım ßüTn aqŞamLaR sNi ßna aNLaTrLaR!!

aRqamDa ßiRçq a$q war!!
Sni SiLdm Sni qömDm..!!
İçimdéqi SénSzLiqi Shn ßaşLaTr Shn ßiTiRirsn..!!
Y0qLuunDa öréndm HéR iNSn Téq ßa$ına!!
ßénCiLsiN séWémésSn!!
Snn mutluluqun kalp kırmaq üstünéé!!
aqLımDa KöR ßa$LanqıÇLarn HéPsNdé Shndén ßi$éy war …
Yokluğunu yaziyorum ey sevgili, satırlarıma sığmayan o lanet olasi yokluğunu!

Bir elimde tükenmek bitmeyen sigaram diğer elimde seni unutturur düsüncesiyle icerek daha cok hatırladığım içkim!

Neyleyim sensiz geceleri,sensiz uykuları,sensiz rüyalarımıSitem kalmadı dilimde,feryadım bütün Sehri boğdu,cı
lıklarımı duymayan kalmadı ama sen yoksun!

ŞİMDİ daha İYİ anlıyorum

NEFES almak DEĞİLMİŞ yaşamak...

Bir şiir yazdım sevdamıza, her okudugumda bıcak saplanıyordu yüregimeYüregim sanki acıyı örtmüstü üzerine,öyle agırkı yükü gücüm yetmiyor kaldırmayaBana inat kalkmıyor yüregimden

***ona soyleyin yurekli olsun...ona soyleyin asik olsun...ona soyleyin beni unutmasin..

Kader bana inat,bense kadere karşı koyuyordum ama yenilende,kaybedende sevdamız oluyordu herseferindeOlmuyor be mühür gözlüm sensiz beceremiyorum yaşamayı Acımasız kader yine susturuyordu tüm sesleri sanki dünyada yaşam durmus gibi yasaklanmıştı herşey yokluğunda!
KADIN YA SEVER YA NEFRET EDER ORTASI YOKTUR..

HAYATLA OYNAYINKİİ O SİZDEN ÖNCE DAWRANIP SİZİNLE OYNAMASINNN HEP BAŞROLDE SİZ OLUN OYUNU KAPTRMAYINNN

ŞUNUDA UNUTMAKİ KİMSENİN MANİTASI YADA SEVGİLİSİ DEĞİLİM... HAYAL EDEBİLDİĞİN SÜRECE VARIM...

SAKIN ARKAMDAN YÜRÜME SANA YOL GÖSTERMEYEBİLİRİM
ÖNÜMDEN YÜRÜME PEŞİNDEN GEMEYEBİLİRİİM
YANIMDA YÜRÜ VE ARKADAŞİIM OL
https://paylasalim.canadian-forum.com

farklı msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şekilli birsürü msn nickleri...
» Komik Msn Nickleri
» aşk - sevgi nickLeri
» süslü msn nickleri