OrHaN BuDaK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OrHaN BuDaK

hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Vote_lcapKısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin I_voting_barKısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Vote_rcap 
DevilGame
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Vote_lcapKısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin I_voting_barKısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Vote_rcap 
mafia11
DiAbLoQ_13
is_for_you
♫ hesap ♫
dilokullari1
darkboy29
degauss1634
xPbacklink
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bonacure ürünleri
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2015 12:32 am tarafından is_for_you

» Kerastase Saç Bakım ürünleri
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimePaz Ara. 06, 2015 3:42 pm tarafından is_for_you

» Nashi Argan Yağı
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2015 6:01 pm tarafından is_for_you

» Bioderme Güneş Kremi
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2015 12:05 am tarafından is_for_you

» Avene Güneş Kremi
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2015 11:58 pm tarafından is_for_you

» istanbul Ortodonti Merkezi
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2015 3:43 pm tarafından is_for_you

» İstanbul’un Doğal Güzellikleri
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2015 10:22 pm tarafından is_for_you

» Reklam Kayseri
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 1:27 pm tarafından dilokullari1

» Ayakkabı
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimePaz Tem. 05, 2015 12:43 pm tarafından dilokullari1

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin

YazarMesaj
dilokullari1
aktif üye
aktif üye

Rep Puan :
Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Right_bar_bleue

Ruh Halim : Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Secilm10
tuttuğu takım : Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Empty
MesajKonu: Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin   Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2014 1:15 pm

Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin 5jtanl

AEC Dil Kursları, dil eğitimindeki fikir karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve bunun yanında dengesizliğin yol açtığı etmenleri ortadan kaldırmak amacıyla bir ingilizce eğitim programı sunarak İngilizce dilini öğrenmek isteyen kişilere programlı çalışmayı göstermek istemektedir.

Öncelikli olarak hitap ettiği sektör mensuplarının etkilerine dair yapılacak programların akışı, isteklerini karşılayarak olumlu tepkiler alabilen AEC İngilizce Dil Okulları, doğru devam ettiği yolda alakalı şirketlerin yabancı dil öğreniminde belgeli ve kurumsal bir firma olma seviyesine gelmiştir.

Eğitim amaçlı sürdürdüğü sektörde iş alanlarında ilk tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, kişiye özel dersler yahut en çok beş kişilik odalarda verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim aşamasındaki kişilere enson düzende yeni bir lisan bilgilerini muhteşem düzeyde sonuca getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

Eğitim süresi boyunca işinde uzman bir eğitim kadrosu tarafından, eğitimde muvaffakiyetin en baş etkenin öğretmen olduğunun farkında olan Avitaion English Center Dil Okulları, bu konuda fedakar ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kişilere ve kurumlara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen AEC Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

AEC İngilizce Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve bunun yanında ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği ingilzice eğitimlerin kalitesini belgelemiş ve ayrıca Kurumsal İngilizce sektöründeki kurumsallığını, özenini, istikrarlılığını kanıtlamıştır.

Kısa Sürede Pilot İngilizcesi Öğrenin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C Programlama Öğrenin !